• GWARANCJA NAJNIŻSZEJ CENY
 • |
 • BEZPIECZNE ZAKUPY
 • |
 • BEZ PROWIZJI I OPŁAT
 • |
 • PONAD 100 000 SPRZEDANYCH POLIS
 • |
 • NAGRADZANA OBSŁUGA KLIENTA
KONTAKT

Kalkulator OC i AC - Ubezpieczenie OC tańsze nawet o 517 zł. Porównaj do 76 ofert ubezpieczeń i kup online w 5 minut!

Jak działa kalkulator OC AC mfind?

Nasz kalkulator ubezpieczeń komunikacyjnych pozwala szybko obliczyć dokładną cenę ubezpieczenia samochodu. Podajesz podstawowe informacje i możesz od razu sprawdzić, jaka firma będzie miała dla Ciebie tanie ubezpieczenie OC i dobre AC. W porównywarce mfind.pl wygodnie sprawdzisz zakresy poszczególnych polis, dzięki czemu będziesz mógł dokonać świadomego zakupu.

Przykładowa lista ofert na ubezpieczenie samochodu: Przykładowa lista ofert na ubezpieczenie samochodu:

Kalkulator OC i AC mfind automatycznie łączy się z systemami firm ubezpieczeniowych. To wszystko trwa dosłownie minutę. Otrzymasz nawet 76 ofert od kilkunastu ubezpieczycieli, m.in. Allianz, AVIVA, Proama, Gothaer, Benefia, AXA Direct, Uniqa, You Can Drive, mtu24.pl, Link4.

Pamiętaj, że mfind.pl nie pobiera od klientów żadnych dodatkowych opłat ani prowizji. Płacisz tylko za swoje ubezpieczenie!

Czy wszystkie pytania w kalkulatorze mfind są konieczne?

Dla Twojej wygody ograniczyliśmy liczbę pytań do minimum. Dane, które podajesz w formularzu są wymagane przez towarzystwa ubezpieczeniowe do wyliczenia dokładnej ceny Twojego ubezpieczenia. Dzięki temu porównywarka ubezpieczeń mfind.pl daje Ci gwarancję cen - oferty w wynikach naszej kalkulacji są dokładnie takie same jak oferty poszczególnych towarzystw.

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, możesz skontaktować się z naszym konsultantem przez LiveChat lub infolinię pod numerem 22 490 90 00. Pamiętaj też, że Twoje dane chroni najwyższej klasy szyfrowanie połączeń kluczem SSL (strona jest zabezpieczona certyfikatem GeoTrust True BusinessID EV), które wykorzystują największe banki, ubezpieczyciele oraz inne instytucje finansowe. Kalkulator OC i AC mfind spełnia również wymagania Głównego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Jak kupić ubezpieczenie samochodu na mfind.pl?

Kupno ubezpieczenia za pomocą kalkulatora OC AC mfind jest bardzo łatwe, formularz jest intuicyjny i na bieżąco podpowiada, gdzie w dowodzie rejestracyjnym znajdziesz potrzebne dane. Skorzystanie z niego to tylko 3 proste kroki:

 • uzupełniasz formularz wpisując dane pojazdu i kierowcy
 • otrzymujesz oferty ubezpieczenia z dokładnymi cenami i zakresami polis
 • wybierasz najkorzystniejszą ofertę i kupujesz ją online lub przez agenta

Jeśli zdecydujesz się na zakup ubezpieczenia auta przez nasz kalkulator, po prostu wybierasz najkorzystniejszą ofertę i przechodzisz do zakupu. Kupno polisy finalizujesz w serwisie transakcyjnym wybranego ubezpieczyciela.

Dla jakich samochodów poznam ceny ubezpieczenia OC i AC w kalkulatorze?

Obecnie umożliwiamy wyliczenie cen ubezpieczeń komunikacyjnych dla samochodów osobowych będących własnością prywatną (użytkowanych prywatnie i służbowo). Baza marek i modeli samochodów kalkulatora mfind jest bardzo szeroka, więc z łatwością wybierzesz swój samochód w naszym formularzu. W razie problemów, możesz skontaktować się z naszym konsultantem przez LiveChat lub infolinię - błyskawicznie pomoże Ci on wybrać właściwą opcję.

Czy ubezpieczenie OC jest obowiązkowe? Czy są kary za brak OC?

Tak, ubezpieczenie OC jest obowiązkowe - wynika to z Ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych, UFG i PBUK. Polisa OC chroni Cię, kiedy spowodujesz wypadek. W takiej sytuacji poszkodowany otrzyma odszkodowanie od Twojego ubezpieczyciela, a Ty nie będziesz narażony na dodatkowe, często bardzo wysokie koszty.

Pamiętaj też, że Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny za pomocą systemu informatycznego, tzw. wirtualnego policjanta, wyłapuje kierowców bez OC. Za brak tego obowiązkowego ubezpieczenia grożą wysokie kary.

Kalkulator kar za brak OC samochodu osobowego (w 2017 roku):

 • brak OC do 3 dni - 800 zł
 • brak OC od 3 do 14 dni - 2000 zł
 • brak OC powyżej 14 dni - 4000 zł

Jak wybrać dobre i tanie ubezpieczenie samochodu?

Jeśli szukasz tylko obowiązkowego OC, możesz śmiało kierować się ceną ubezpieczenia, ponieważ OC w każdej firmie ma taki sam zakres (jest to regulowane ustawowo). Polisy OC za 300 zł i za 1000 zł chronią Cię w dokładnie takim samym stopniu. Niektóre firmy ubezpieczeniowe oferują ubezpieczenie OC z dodatkiem w postaci bezpośredniej likwidacji szkód (BLS). Taka opcja pozwoli Ci na zgłoszenie szkody z OC do Twojego ubezpieczyciela - nie musisz więc kontaktować się z firmą, w której ubezpieczony jest sprawca. W kalkulatorze mfind zobaczysz, którzy ubezpieczyciele mają OC z bezpośrednią likwidacją szkód.

Gdy będziesz zainteresowany zakupem pakietu ubezpieczeń OC+AC, powinieneś zwrócić uwagę przede wszystkim na zakres ubezpieczenia. W wynikach z ofertami kalkulatora mfind będziesz mógł bardzo dokładnie porównać składniki każdej z polis.

Co robić w przypadku problemów i wątpliwości przy korzystaniu z kalkulatora OC AC mfind?

Do Twojej dyspozycji jest sprawny LiveChat mfind, w którym możesz zadać pytanie naszemu ekspertowi przez czat online na każdym etapie korzystania z porównywarki ubezpieczeń. Odpowiedź uzyskasz od razu, dzięki czemu nie tracisz czasu i nie denerwujesz się, że coś może pójść nie tak.
Możesz też zadzwonić na infolinię mfind pod numer +48 22 490 90 00 albo wysłać mail na naszą skrzynkę: kontakt@mfind.pl

Godziny pracy LiveChat i infolinii:
LiveChat: pn. - pt. 8:00 - 21:00, sb. 9:00 - 17:00
Infolinia: pn. - pt. 8:00 - 21:00, sb. 9:00 - 17:00

Pamiętaj, że w razie potrzeby, nasz profesjonalny konsultant może przeprowadzić Cię przez cały proces zakupu.

Czy moje dane w kalkulatorze mfind są bezpieczne?

Twoje dane są całkowicie bezpieczne - nie zostaną przekazane nikomu, chyba że w formularzu podasz numer telefonu i wyrazisz zgodę na to, aby konsultant jednego z towarzystw ubezpieczeniowych, które zaoferuje Ci najniższą stawkę, skontaktował się z Tobą.

W pełni dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Szyfrujemy je połęczeniem SSL (strona jest zabezpieczona certyfikatem GeoTrust True BusinessID EV). Takie rozwiązanie wykorzystują największe banki, ubezpieczyciele oraz inne instytucje finansowe. Spełniamy też wymagania Głównego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Czy mfind to wiarygodna firma?

Firma mfind IT Sp. z o.o. jest licencjonowanym pośrednikiem i jest wpisana do Rejestru Agentów Ubezpieczeniowych Komisji Nadzoru Finansowego. Zapewniamy pełną obsługę Klienta na każdym etapie korzystania z kalkulatora OC AC. Nasze rozwiązania techniczne są najwyższej jakości i gwarantują sprawne działanie naszych serwisów oraz bezpieczeństwo Twoich danych.

Z mfind współpracują takie firmy ubezpieczeniowe jak PZU, AVIVA, Gothaer, Proama, Benefia, AXA Direct, Generali, Uniqa, You Can Drive, mtu24.pl, Link4, Allianz, Warta Direct, Signal Iduna i TU Zdrowie. Wypłatę odszkodowania gwarantuje z kolei Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny.

O działalności mfind przeczytasz również w prasie, a także usłyszysz w radiu i telewizji. Informacje o nas publikowały m.in. Bankier, Puls Biznesu, Rzeczpospolita, Money.pl, Wprost, Gazeta.pl, Wirtualna Polska, Onet, Gazeta Ubezpieczeniowa, Polska The Times, Gazeta Prawna, Forbes, Wyborcza.biz, Fakt, Polskie Radio, Rzecznik Finansowy, NaTemat, Radio ZET, Interia, Auto Świat, TVN24 Biznes i Świat, Fakty TVN czy też TVN Turbo.

W 2016 roku mfind otrzymało Ekomersa - najważniejszą nagrodę w branży e-commerce. Jury konkursu oraz użytkownicy porównywarki mfind.pl docenili nasz wysoki poziom obsługi klienta w mediach społecznościowych.

Opinie o nas znajdziesz również w serwisie Opineo. Poleca nas tam aż 97% klientów, a nasza średnia ocena to 4.9!


Oceń nasz kalkulator:
448 ocen, średnia: 4.89 z 5

Wybierz pojazd

Rodzaj ubezpieczenia

Użytkowanie pojazdu

Zaoszczędź 394 zł!

Podając numer rejestracyjny nasi Klienci otrzymają 31% więcej ofert, a co za tym idzie, zostaje im średnio o 394 zł więcej w kieszeni.

km

Parkowanie oraz zabezpieczenia

Pozostałe dane

assignment_turned_in

Zaakceptuj zgody:

verified_user
 Bezpieczny zakup polisy gwarantują:

Licencja agenta ubezpieczeniowego
Komisji Nadzoru Finansowego

Certyfikat Opineo
Ocena 4.8 - 1285 opinii

Zabezpieczenie certyfikatem
GeoTrust True Business ID EV