Link4 – Assistance samochodu w Link4

Ubezpieczenie Assistance w Link4 zapewni Ci ochronę w razie niespodziewanych sytuacji na drodze. Możesz się zdecydować na jeden z trzech wariantów.  

Link4 – Assistance samochodu w Link4

Assistance

 

Podstawowy wariant polisy obejmuje naprawę auta na miejscu zdarzenie, holowanie pojazdu do 200 km, pomoc w wyniku awarii, uszkodzenia, wypadku, kradzieży i wandalizmu, wymianę koła, dostarczenie paliwa, uruchomienie rozładowanego akumulatora, pomoc w sytuacji zamarznięcia paliwa lub zatankowanie niewłaściwego typu paliwa, otwarcie pojazdu w sytuacji utraty lub zniszczenia kluczyków, złomowania, pokrycie kosztów parkowania maks. przez 2 dni, samochód zastępczy na maks. 4 dni pod warunkiem kradzieży lub wypadku, zakwaterowanie w hotelu 2- lub 3-gwiazdkowym, kontynuacja podróży.

 

Auto Assistance Plus

 

Oprócz powyższych opcji zawiera dodatkowo samochód zastępczy do maks. 2 dni w razie awarii.

 

Auto Assistance Komfort

 

Zawiera opcje wymienione powyżej + holowanie pojazdu bez limitu kilometrów na terenie Polski oraz do 500 km na terenie Europy, opiekę nad dziećmi (jeśli będziesz w szpitalu) , transport ze szpitala do miejsca zamieszkania, wizytę bliskiej osoby w szpitalu i pokrycie kosztów zakwaterowania jej w w hotelu 2- lub 3-gwiazdkowym, opiekę nad zwierzętami (jeśli zostaniesz hospitalizowany), kierowcę, jeśli znajdziesz się w sytuacji niemożności prowadzenia auta, auto zastępcze na maks. 10 dni w sytuacji wypadku lub kradzieży lub na 5 dni w razie awarii.