22 490 9000 Zadzwoń

Wpisz kod z kuponu,
odbierz swoje pieniądze!

Porównaj składki i kup OC lub pakiet OC/AC,
a my wypłacimy Ci pieniądze

Wpisując kod, akceptujesz regulamin promocji.

Jak działa akcja promocyjna - krok po kroku

Wpisz kod rabatowy

Twój kod rabatowy uprawnia Cię do skorzystania z naszej promocji. Wpisz w okienku ciąg znaków i wciśnij enter. Znajdziesz się na porównywarce mfind.

Porównaj i kup ubezpieczenie OC lub pakiet OC / AC

Zrób kalkulację, wprowadź dane Twojego pojazdu i dane osobowe, tak by system wskazał dla Ciebie najtańsze oferty. Porównaj ceny, wybierz najlepszą dla siebie opcję. Kup wybrane ubezpieczenie OC lub OC / AC. Tylko zakup ubezpieczenia na stronie mfind uprawnia do udziału w akcji i odbioru nagrody pieniężnej. Jeśli jeszcze nie kończy Ci się polisa, zostaw adres mailowy i datę jej końca. Powiadomimy Cię, gdy dobiegnie termin, żebyś mógł skończyć transakcję i odebrać pieniądze!

Gratulacje, odbierasz swoje pieniądze!

Masz najtańsze OC na rynku, nie przepłacasz, a dodatkowo my przelewamy Ci na konto nagrodę pieniężną za zakup OC / AC. Zyskujesz podwójnie! Pieniądze dostaniesz po podaniu danych niezbędnych do przelewu, o które poprosimy Cię drogą mailową w ciągu maksymalnie 60 dni od zakupu ubezpieczenia i opłacenia składki. Po przesłaniu nam numeru konta, przelew wyślemy do Ciebie w ciągu 30 dni.

Wpisz kod z kuponu i odbierz swoje pieniądze!

Porównaj oferty OC / AC na mfind, kup polisę i odbierz nagrodę pieniężną!

Wpisując kod, akceptujesz regulamin promocji.