22 490 9000 Zadzwoń
MENU
3 lata temu

Uruchomiliśmy konto klienta porównywarki ubezpieczeń mfind.pl!

Uruchomiliśmy konto klienta porównywarki ubezpieczeń mfind.pl!<

Nasza porównywarka ubezpieczeń mfind.pl wzbogaciła się o nową funkcjonalność – konto klienta. Od teraz każdy użytkownik może zalogować się na swój profil, uzyskać dostęp do archiwalnych kalkulacji oraz szybko aktualizować już wprowadzone dane.

Zakup ubezpieczenia samochodu jeszcze szybszy!

Dzięki nowej funkcjonalności zakup polisy OC/AC w porównywarce mfind.pl będzie jeszcze szybszy i wygodniejszy. Użytkownik w każdej chwili będzie mógł wrócić do wszystkich swoich archiwalnych kalkulacji, wykorzystać lub zaktualizować wprowadzone wcześniej dane i od razu kupić online wybrane ubezpieczenie.

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZAŁÓŻ KONTO KLIENTA MFIND.PL!

Wygodne logowanie do konta klienta

Do konta klienta możesz zalogować się przez Facebooka, Google+ lub rejestrując się na swój adres e-mail. Na swoim koncie od razu odnajdziesz wszystkie archiwalne kalkulacje, które wykonywałeś podając ten adres mailowy.

Wykorzystaj wprowadzone dane i oszczędź czas

Po zalogowaniu do swojego konta klienta, możesz w każdej chwili wrócić do wszystkich archiwalnych lub bieżących kalkulacji. Na liście znajdziesz informację z datą wykonania porównania, jego statusie i stopniu zaawansowania oraz wprowadzonych danych kierowcy i samochodu.

Zależnie od tego, w którym momencie przerwałeś kalkulację, możesz od razu przejść do wyników porównania z ofertami wielu towarzystw lub kontynuować rozpoczętą kalkulację. Dodatkową korzyścią jest to, że posiadając konto klienta, nie musisz podawać swojego adresu e-mail w formularzu. Oczywiście i tak otrzymasz na swoją skrzynkę mailową link do wyników lub przerwanej kalkulacji.

Pamiętaj też, że w porównywarce mfind.pl każdą polisę OC/AC możesz od razu kupić online!

Porównywarka mfind.pl rozwija się coraz szybciej

Już wkrótce będziemy informować o kolejnych, nowych funkcjonalnościach naszej porównywarki, które uproszczą i przyspieszą zakup ubezpieczenia samochodu. Na razie zapraszamy do testowania konta klienta i porównywania oraz zakupu ofert na mfind.pl!

Press kit - materiały dla mediów

mfind.pl to nie tylko porównywarka ubezpieczeniowa, ale również Akademia ubezpieczeń mfind publikująca artykuły poradnikowe, aktualności, teksty interwencyjne, raporty oraz analizy. W mfind nie tylko opisujemy, ale również kształtujemy rynek ubezpieczeń w taki sposób, aby był jak najbardziej przyjazny dla konsumentów.

Kontakt

mfind

Małgorzata Dawid-Mróz

Content Manager

+48 508 875 582
[email protected]