22 490 9000 Zadzwoń
MENU

mfind dba o portfel każdego klienta

mfind to porównywarka ubezpieczeń, która pozwala zaoszczędzić rocznie nawet 517 zł na zakupie OC, wybrać najlepiej dopasowany pakiet medyczny, a także polisę turystyczną oraz nieruchomości.

mfind stworzyliśmy po to, aby w Polsce już nikt więcej nie musiał przepłacać za ubezpieczenia. Każdy ma prawo do pełnej wiedzy, jaki zakres polisy kupuje.

Zaufanie i bezpieczeństwo

Najwyższej klasy szyfrowanie połączeń kluczem SSL 256 bit Geotrust

Gwarancja wypłaty odszkodowania Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny

Licencja agenta ubezpieczeniowego Komisji Nadzoru Finansowego

Słuchamy swoich klientów Certyfikat Opineo

Marki, które nam zaufały

 • Aviva
  Aviva
  AVIVA należy do grupy największych ubezpieczycieli w Europie, w samej Polsce ubezpieczając 3,5 mln klientów. W ramach pełnomocnictwa do umowy agencyjnej nr LD_UA_OP_20140408 mfind współpracuje z towarzystwem od 26 maja 2014 r.
 • Gothaer
  Gothaer
  Gothaer Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. to firma obecna na polskim rynku od ponad 20 lat, nagrodzona m.in. Gwiazdą Jakości Obsługi 2015. W ramach pełnomocnictwa do umowy agencyjnej nr 017031 mfind współpracuje z towarzystwem od 20 marca 2014 r.
 • Proama
  Proama
  Proama, która w 2013 r. miała już ponad 660 tys. klientów, jest częścią międzynarodowej Grupy Generali. W ramach pełnomocnictwa do umowy agencyjnej nr 1820 mfind współpracuje z towarzystwem od 4 czerwca 2014 r.
 • Benefia
  Benefia
  Benefia należy do największej austriackiej grupy ubezpieczeniowej w Europie środkowo-wschodniej Vienna Insurance Group. W ramach pełnomocnictwa do umowy agencyjnej nr 9860/2014M mfind współpracuje z towarzystwem od 1 września 2014 r.
 • AXA Ubezpieczenia
  AXA Ubezpieczenia
  AXA Ubezpieczenia należy do jednej z największych firm finansowych na świecie, która ubezpiecza ponad 100 mln klientów. W ramach pełnomocnictwa do umowy agencyjnej nr 8/PUK/0000488906/AG mfind współpracuje z towarzystwem od 2014 r.
 • Generali
  Generali
  Generali należy do jednej z największych grup finansowo-ubezpieczeniowych, działających od ponad 185 lat. W ramach pełnomocnictwa do umowy agencyjnej nr 9009767523 mfind współpracuje z towarzystwem od 18 lipca 2014 r.
 • Uniqa
  Uniqa
  Uniqa jest jedną z wiodących grup ubezpieczeniowych w Europie Środkowej, gdzie obsługuje ponad 8 mln klientów. W ramach pełnomocnictwa do umowy agencyjnej nr 14/4594/14 mfind współpracuje z towarzystwem od 28 kwietnia 2014 r.
 • Ergo Hestia You Can Drive
  Ergo Hestia You Can Drive
  You Can Drive to marka Grupy Ergo Hestia, nagrodzona m.in. Godłem Promocyjnym Teraz Polska za szybką likwidację szkód. W ramach pełnomocnictwa do umowy agencyjnej nr 026020 mfind współpracuje z towarzystwem od 26 czerwca 2014 r.
 • MTU
  MTU
  MTU należy do STU Ergo Hestii - jednego z największych towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce. W ramach pełnomocnictwa do umowy agencyjnej nr 059456/BSiM/2014 mfind współpracuje z ubezpieczycielem od 17 lipca 2014 r.
 • Link4
  Link4
  Link4 to pierwszy w Polsce ubezpieczyciel direct, nagrodzony m.in. Laurem Konsumenta - Grand Prix 2014. W ramach pełnomocnictwa do umowy agencyjnej mfind współpracuje z towarzystwem od 14 kwietnia 2015 r.
 • Allianz
  Allianz
  Allianz, który należy do jednej z największych grup finansowych na świecie, na polskim rynku działa od 1997 roku. W ramach pełnomocnictwa do umowy agencyjnej mfind współpracuje z towarzystwem od 9 czerwca 2014 r.
 • PZU
  PZU
  PZU SA działa w sektorze ubezpieczeń majątkowych oraz osobowych i jest najstarszą, a zarazem największą firmą ubezpieczeniową w Polsce. PZU SA jest też macierzystą firmą wszystkich podmiotów wchodzących w skład Grupy Kapitałowej PZU. W ramach pełnomocnictwa do umowy agencyjnej nr 3963/7/A/2014 mfind współpracuje z towarzystwem od 17 lipca 2014 r.

Klient jest dla nas najważniejszy

Porównywarka mfind to nie tylko wygodne narzędzie, które pozwala oszczędzić na ubezpieczeniu, ale również zespół doradców, którzy dbają o to, aby każdy klient miał pełne wsparcie w każdej sytuacji. Pomagamy nie tylko przy zakupie polisy, ale także w razie innych pytań i problemów związanych z ubezpieczeniami.

Dowodem na nasze zaangażowanie są liczne pozytywne oceny i komentarze w serwisie Opineo.pl. Poleca nas tam ponad 95% klientów!

97% klientów poleca mfind

Ponad 107 tys. osób zaoszczędziły w sumie 62 798 851 zł!

Jesteś jedną z nich? Wystaw opinię!

 • Kitusek
  9.3 / 10
  Znaleźli mi bardzo dobrą ofertę mimo rosnących cen OC. Cenię przede wszystkim szybkość obsługi. Bez kolejek i czekania, aż dziadzio powpisuje w wyszukiwarkę wszystkie dane x5... 🙂
 • Wykop powah!
  10 / 10
  Szybko i sprawnie zaoszczędziłem sporo pieniędzy. Obsługa świetna, szanuje anonimowość i nie bombarduje milionem reklam. Polecam!
 • Zielony34
  10 / 10
  Jak zawsze pomocni i bardzo kontaktowi. Teraz tylko u nich wybieram ubezpieczyciela.
 • Szubertus
  10 / 10
  Bez zbędnego gadania, szybko i sprawnie załatwiona polisa, a i cena satysfakcjonująca. Polecam
 • tomeczeq
  10 / 10
  Skontaktowali się w umówionej porze, doradzili najlepszą ofertę, podpowiedzieli na co zwrócić uwagę, ponieważ pierwszy raz ubezpieczałem nieruchomość. Bardzo miła obsługa, całość zajęła około 20 minut i mogę już spać spokojnie 🙂
 • rmbl
  10 / 10
  Świetna firma, nigdzie nie znalazłem atrakcyjniejszej oferty OC. Kontakt miły, kulturalny, sprawny oraz szybki. Polecam z całego serca!
 • Damian
  10 / 10
  Od dłuzszego czasu ubezpieczam każdy samochód tylko poprzez kontakt z mfind. Stawki OC szalejo, a u nich zawsze znajdę taką cenę która zadowoli mnie.
 • Sebastian
  10 / 10
  Kolejne ubezpieczenie tylko z mfind, szybko i sprawnie załatwiona polisa do tego urwane jeszcze kilkadziesiąt złotych od najtańszej polisy jaką znalazłem. Polecam
 • Paweu
  9.3 / 10
  Polecam tego allegrowicza. Bardzo kompetentna obsługa - nie owijają w bawełnę. Oprócz tego cenowo super - nie zauważyłem podwyżek OC.
 • kradnolud
  10 / 10
  Super firma, wspaniali ludzie, udało sie znaleźć najtańsze oc, o wiele tańsze niż w innych porównywarkach. Doradcy na infolinii bardzo pomocni i profesjonalni, a w dodatku sympatyczni. Zdecydowanie polecam 🙂

Opinie pochodzą z serwisu

mfind z Ekomersem za najlepszą obsługę klienta

Porównywarka mfind została laureatem Ekomersa 2016 - najważniejszej nagrody w branży e-commerce. Zwyciężyliśmy w kategorii “Najbardziej ludzka strategia social media”. Internauci oraz jurorzy docenili naszą obsługę klienta m.in. w serwisie poradnikowym Akademia mfind oraz portalach społecznościowych - na Facebooku i Wykopie.

- Ekomers 2016 to nagroda za naszą 3-letnią pracę, której celem było stworzenie “ludzkiej” porównywarki ubezpieczeniowej - zdradza Bartłomiej Roszkowski, CEO porównywarki ubezpieczeń mfind.pl. - Mfind to nie tylko narzędzie pozwalające zaoszczędzić na polisie, ale również, a może przede wszystkim, zespół ludzi, którzy pomagają klientom w rozwiązywaniu ich ubezpieczeniowych problemów. Staramy się być obecni wszędzie tam, gdzie internauci szukają pomocy i gdzie możemy nawiązać z nimi bliską, przyjacielską relację.

Piszą o nas

 • Rzeczpospolita
  "Zespół porównywarki mfind opublikował dziś na swych stronach najnowszy raport dotyczący cen OC w polskich miastach u poszczególnych ubezpieczycieli. Różnice porównywalnych ofert sięgają nawet 517 zł."
 • Wprost.pl
  "Jak wynika z najnowszego raportu porównywarki ubezpieczeń mfind, w 2014 roku w Łodzi doszło do największej liczby wypadków. Kolizje kończyły się jednak najtragiczniej w stolicy Polski."
 • Gazeta ubezpieczeniowa
  "Po trwających rok przygotowaniach wystartowała porównywarka ubezpieczeń OC i AC mfind.pl. Jest to pierwszy taki serwis, który bez zgody klientów nie udostępnia ich danych towarzystwom ubezpieczeniowym. "
 • Bankier
  "Od ponad 10 lat najmłodsi kierowcy powodują w Polsce 17-18 proc. wypadków. Jak wynika z raportu porównywarki ubezpieczeń mfind.pl, sytuacja nie poprawia się, chociaż w tym okresie liczba osób w wieku 18-24 lata zmniejszyła się o ponad milion!"
 • WP
  "Kierowcy jeżdżą coraz bezpieczniej. Mimo to nie we wszystkich miastach liczba wypadków i ofiar śmiertelnych spada. Przedstawiamy drugi raport mfind.pl o bezpieczeństwie ruchu drogowego w największych miastach Polski."
 • Puls biznesu
  "Fundusz wchodzi na rynek ubezpieczeniowy. Zainwestował 6 mln zł w porównywarkę ubezpieczeniową mFind."
 • Money.pl
  "Serwis mfind.pl, pod patronatem Rzecznika Ubezpieczonych, postanowił przyjrzeć się temu, z czym styka się praktycznie każdy, kto chce wykupić ubezpieczenie lub zgłosić szkodę."

Biuro prasowe mfind

6 dni temu

Im większe miasto, tym wyższa cena polisy OC. Wrocław nawet o 33% droższy niż okoliczne miejscowości

Różnice w cenach polis OC pomiędzy dużymi miastami wojewódzkimi a okolicznymi miejscowościami sięgają ponad 30% – wynika z analizy porównywarki OC/AC mfind.pl. Dlatego też część kierowców i niektórzy agenci unikają płacenia wyższych składek podając ubezpieczycielom nieprawdziwe dane. Eksperci mfind wyjaśniają, jakie mogą być konsekwencje takiego działania.

Ruszył program 50plus
1 tydzień temu

Ruszył program 50plus. Euronet i mfind pomagają kierowcom obniżyć koszty zakupu polis OC

1 maja ruszyła kampania wizerunkowa i sprzedażowa porównywarki ubezpieczeń mfind.pl w sieci bankomatów Euronet. Klienci znajdą ponad milion kuponów w aż 370 bankomatach na stacjach benzynowych na terenie całego kraju.

Możliwość czasowego wycofania auta z ruchu podniesie ceny OC?
2 tygodnie temu

Możliwość czasowego wycofania samochodu z ruchu podniesie ceny polis OC?

Do Sejmu trafił projekt nowelizacji ustawy Prawo o Ruchu Drogowym, zgodnie z którym kierowcy zyskają możliwość czasowego wycofania samochodu z ruchu. Rozwiązanie miałoby obniżyć koszty ubezpieczenia nieużywanych aut. Niestety, według specjalistów porównywarki OC/AC mfind.pl, w praktyce może oznaczać podwyżki cen polis dla pozostałych kierowców.

Nasz zespół

 

Artur Żuliński

CMO

Relacje z kluczowymi partnerami oraz działania reklamowe

 

Bartłomiej Roszkowski

CEO / VP Product

Budowa produktu, działania content marketingowe i PR

 

Bartosz Salwiński

CSO

Sprzedaż bezpośrednia i obsługa klienta

Close