22 490 9000 Zadzwoń
MENU

mfind dba o portfel każdego klienta

mfind to porównywarka ubezpieczeń, która pozwala zaoszczędzić rocznie nawet 517 zł na zakupie OC, wybrać najlepiej dopasowany pakiet medyczny, a także polisę turystyczną oraz nieruchomości.

mfind stworzyliśmy po to, aby w Polsce już nikt więcej nie musiał przepłacać za ubezpieczenia. Każdy ma prawo do pełnej wiedzy, jaki zakres polisy kupuje.

Zaufanie i bezpieczeństwo

Certyfikat geotrust

Najwyższej klasy szyfrowanie połączeń kluczem SSL 256 bit Geotrust

Gwarancja wypłaty odszkodowania Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny

Licencja agenta ubezpieczeniowego Komisji Nadzoru Finansowego

Słuchamy swoich klientów Certyfikat Opineo

Marki, które nam zaufały

 • Aviva
  Aviva
  AVIVA należy do grupy największych ubezpieczycieli w Europie, w samej Polsce ubezpieczając 3,5 mln klientów. W ramach pełnomocnictwa do umowy agencyjnej nr LD_UA_OP_20140408 mfind współpracuje z towarzystwem od 26 maja 2014 r.
 • Gothaer
  Gothaer
  Gothaer Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. to firma obecna na polskim rynku od ponad 20 lat, nagrodzona m.in. Gwiazdą Jakości Obsługi 2015. W ramach pełnomocnictwa do umowy agencyjnej nr 017031 mfind współpracuje z towarzystwem od 20 marca 2014 r.
 • Proama
  Proama
  Proama, która w 2013 r. miała już ponad 660 tys. klientów, jest częścią międzynarodowej Grupy Generali. W ramach pełnomocnictwa do umowy agencyjnej nr 1820 mfind współpracuje z towarzystwem od 4 czerwca 2014 r.
 • Benefia
  Benefia
  Benefia należy do największej austriackiej grupy ubezpieczeniowej w Europie środkowo-wschodniej Vienna Insurance Group. W ramach pełnomocnictwa do umowy agencyjnej nr 9860/2014M mfind współpracuje z towarzystwem od 1 września 2014 r.
 • AXA Ubezpieczenia
  AXA Ubezpieczenia
  AXA Ubezpieczenia należy do jednej z największych firm finansowych na świecie, która ubezpiecza ponad 100 mln klientów. W ramach pełnomocnictwa do umowy agencyjnej nr 8/PUK/0000488906/AG mfind współpracuje z towarzystwem od 2014 r.
 • Generali
  Generali
  Generali należy do jednej z największych grup finansowo-ubezpieczeniowych, działających od ponad 185 lat. W ramach pełnomocnictwa do umowy agencyjnej nr 9009767523 mfind współpracuje z towarzystwem od 18 lipca 2014 r.
 • Uniqa
  Uniqa
  Uniqa jest jedną z wiodących grup ubezpieczeniowych w Europie Środkowej, gdzie obsługuje ponad 8 mln klientów. W ramach pełnomocnictwa do umowy agencyjnej nr 14/4594/14 mfind współpracuje z towarzystwem od 28 kwietnia 2014 r.
 • Ergo Hestia You Can Drive
  Ergo Hestia You Can Drive
  You Can Drive to marka Grupy Ergo Hestia, nagrodzona m.in. Godłem Promocyjnym Teraz Polska za szybką likwidację szkód. W ramach pełnomocnictwa do umowy agencyjnej nr 026020 mfind współpracuje z towarzystwem od 26 czerwca 2014 r.
 • MTU
  MTU
  MTU należy do STU Ergo Hestii - jednego z największych towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce. W ramach pełnomocnictwa do umowy agencyjnej nr 059456/BSiM/2014 mfind współpracuje z ubezpieczycielem od 17 lipca 2014 r.
 • Link4
  Link4
  Link4 to pierwszy w Polsce ubezpieczyciel direct, nagrodzony m.in. Laurem Konsumenta - Grand Prix 2014. W ramach pełnomocnictwa do umowy agencyjnej mfind współpracuje z towarzystwem od 14 kwietnia 2015 r.
 • Allianz
  Allianz
  Allianz, który należy do jednej z największych grup finansowych na świecie, na polskim rynku działa od 1997 roku. W ramach pełnomocnictwa do umowy agencyjnej mfind współpracuje z towarzystwem od 9 czerwca 2014 r.
 • PZU
  PZU
  PZU SA działa w sektorze ubezpieczeń majątkowych oraz osobowych i jest najstarszą, a zarazem największą firmą ubezpieczeniową w Polsce. PZU SA jest też macierzystą firmą wszystkich podmiotów wchodzących w skład Grupy Kapitałowej PZU. W ramach pełnomocnictwa do umowy agencyjnej nr 3963/7/A/2014 mfind współpracuje z towarzystwem od 17 lipca 2014 r.

Klient jest dla nas najważniejszy

Porównywarka mfind to nie tylko wygodne narzędzie, które pozwala oszczędzić na ubezpieczeniu, ale również zespół doradców, którzy dbają o to, aby każdy klient miał pełne wsparcie w każdej sytuacji. Pomagamy nie tylko przy zakupie polisy, ale także w razie innych pytań i problemów związanych z ubezpieczeniami.

Dowodem na nasze zaangażowanie są liczne pozytywne oceny i komentarze w serwisie Opineo.pl. Poleca nas tam ponad 95% klientów!

Animacja klient

97% klientów poleca mfind

Ponad 121 tys. osób zaoszczędziły w sumie 69 963 706 zł!

Jesteś jedną z nich? Wystaw opinię!

 • Piotr
  5 / 5
  Polecam każdemu podejście do klienta 10/10 Najlepsza porównywarka jaką znam !
 • Ola
  5 / 5
  Nigdy nie spotkałam się z tak fachową obsługą, Pan Łukasz Woźnicki poświęcił mi dużo czasu, wyjaśnił każdy fragment umowy - polecam każdemu !
 • Adam
  5 / 5
  Wszystko załatwione w 10 minut. Po kalkulacji od razu dostałem telefon od pośrednika, po sprawdzeniu danych przesłał je do ubezpieczyciela, który już skontaktował się bezpośrednio ze mną drogą mailową z instrukcją, co zrobić krok po kroku. Procedura prosta jak wiadomo co. Jestem bardzo zadowolony, będę polecał.
 • blecky
  5 / 5
  Chciałbym aby tak było zawsze, szczerze polecam !!!
 • Etomeck
  5 / 5
  Żadnych problemów. Atrakcyjna polisa zakupiona w kwadrans. Nie zdążyłem wypić kawy. Polecam.
 • Marzena
  5 / 5
  bardzo, bardzo polecam ! w ciągu godziny wszystko zostało załatwione - sprawdzenie najtańszej oferty, zakup polisy i opłata za nią 🙂 będę korzystać i wszystkim polecam !!!!
 • Jakub
  5 / 5
  Polecam z całych sił! Ciężko o bardziej pomocnych i miłych ludzi 🙂
 • Gummy
  5 / 5
  Błyskawiczna i korzystna cenowo oferta OC, dodatkowo pełne wsparcie podczas zawierania umowy. Można dzwonić z każdą pierdołą, konsultanci zawsze pomogą 😉
 • Turek
  5 / 5
  Najlepsza agencja ubezpieczeniowa w internecie! Znaleźli najlepsza ofertę i zaoferowali dodatkowe bonusy. Polecam każdemu!
 • taazowsky
  5 / 5
  Przyznam, że dawno już nie miałem tak fachowej obsługi. W ostatnim czasie OC poszybowały i mimo stłuczki w 2016 ekipa z mfind znalazła mi ubezpieczenie za mniej niż 900 zł. Szacun. Warunkiem jest mirkowanie. Polecam ten styl życia!

Opinie pochodzą z serwisu

mfind z Ekomersem za najlepszą obsługę klienta

nagroda Ekomers 2016

Porównywarka mfind została laureatem Ekomersa 2016 - najważniejszej nagrody w branży e-commerce. Zwyciężyliśmy w kategorii “Najbardziej ludzka strategia social media”. Internauci oraz jurorzy docenili naszą obsługę klienta m.in. w serwisie poradnikowym Akademia mfind oraz portalach społecznościowych - na Facebooku i Wykopie.

- Ekomers 2016 to nagroda za naszą 3-letnią pracę, której celem było stworzenie “ludzkiej” porównywarki ubezpieczeniowej - zdradza Bartłomiej Roszkowski, CEO porównywarki ubezpieczeń mfind.pl. - Mfind to nie tylko narzędzie pozwalające zaoszczędzić na polisie, ale również, a może przede wszystkim, zespół ludzi, którzy pomagają klientom w rozwiązywaniu ich ubezpieczeniowych problemów. Staramy się być obecni wszędzie tam, gdzie internauci szukają pomocy i gdzie możemy nawiązać z nimi bliską, przyjacielską relację.

Piszą o nas

 • Money.pl
  "Serwis mfind.pl, pod patronatem Rzecznika Ubezpieczonych, postanowił przyjrzeć się temu, z czym styka się praktycznie każdy, kto chce wykupić ubezpieczenie lub zgłosić szkodę."
 • Wprost.pl
  "Jak wynika z najnowszego raportu porównywarki ubezpieczeń mfind, w 2014 roku w Łodzi doszło do największej liczby wypadków. Kolizje kończyły się jednak najtragiczniej w stolicy Polski."
 • Puls biznesu
  "Fundusz wchodzi na rynek ubezpieczeniowy. Zainwestował 6 mln zł w porównywarkę ubezpieczeniową mFind."
 • Rzeczpospolita
  "Zespół porównywarki mfind opublikował dziś na swych stronach najnowszy raport dotyczący cen OC w polskich miastach u poszczególnych ubezpieczycieli. Różnice porównywalnych ofert sięgają nawet 517 zł."
 • WP
  "Kierowcy jeżdżą coraz bezpieczniej. Mimo to nie we wszystkich miastach liczba wypadków i ofiar śmiertelnych spada. Przedstawiamy drugi raport mfind.pl o bezpieczeństwie ruchu drogowego w największych miastach Polski."
 • Bankier
  "Od ponad 10 lat najmłodsi kierowcy powodują w Polsce 17-18 proc. wypadków. Jak wynika z raportu porównywarki ubezpieczeń mfind.pl, sytuacja nie poprawia się, chociaż w tym okresie liczba osób w wieku 18-24 lata zmniejszyła się o ponad milion!"
 • Gazeta ubezpieczeniowa
  "Po trwających rok przygotowaniach wystartowała porównywarka ubezpieczeń OC i AC mfind.pl. Jest to pierwszy taki serwis, który bez zgody klientów nie udostępnia ich danych towarzystwom ubezpieczeniowym. "

Biuro prasowe mfind

Ceny OC w II kwartale 2017
1 miesiąc temu

Średnie ceny OC wreszcie idą w dół. Wciąż jednak płacimy więcej, niż rok temu

W czerwcu 2017 r. po raz pierwszy od wielu miesięcy spadły średnie ceny ubezpieczenia OC – wynika z analizy porównywarki OC/AC mfind.pl. Ten trend utrzymał się także w lipcu. Niestety, wciąż płacimy za polisy znacznie więcej niż rok temu, na duże obniżki nie możemy liczyć. W Lublinie kierowcy płacą aż 94% więcej!

Przestępstwa ubezpieczeniowe - 7 najczęstszych wyłudzeń
2 miesiące temu

Przestępstwa ubezpieczeniowe – jak kierowcy wyłudzają odszkodowania?

W 2015 roku towarzystwa ubezpieczeniowe wykryły ponad 13 tys. prób wyłudzenia odszkodowania osobowego lub majątkowego. Najwięcej przestępstw dotyczy polis OC i AC. Eksperci porównywarki ubezpieczeniowej mfind.pl sprawdzili, jakie sposoby na wyłudzenia są najczęściej stosowane przez kierowców.

Wpływ przebiegu na cenę OC
2 miesiące temu

Deklarowany roczny przebieg a cena OC – analiza mfind

Eksperci porównywarki OC/AC mfind.pl sprawdzili, w jakim stopniu deklarowany przez właściciela pojazdu roczny przebieg wpływa na cenę obowiązkowego ubezpieczenia OC. Okazuje się, że różnice mogą sięgać ponad 12%.

Nasz zespół

 

Artur Żuliński

CMO

Relacje z kluczowymi partnerami oraz działania reklamowe

 

Bartłomiej Roszkowski

CEO / VP Product

Budowa produktu, działania content marketingowe i PR

 

Bartosz Salwiński

CSO

Sprzedaż bezpośrednia i obsługa klienta

Close