mfind dba
o portfel
każdego kierowcy

mfind to porównywarka ubezpieczeń OC/AC, która pozwala zaoszczędzić rocznie nawet 517 zł na zakupie OC. 517 zł to ogromna kwota w skali roku dla budżetu przeciętnego Polaka.

mfind stworzyliśmy po to, aby już nikt więcej w Polsce nie musiał przepłacać za ubezpieczenia komunikacyjne. Każdy ma prawo do pełnej wiedzy jaki zakres ubezpieczenia kupuje.

Najnowsze informacje

Zaufanie i bezpieczeństwo

Geotrust

Najwyższej klasy szyfrowanie połączeń kluczem SSL 256 bit Geotrust

Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjncy

Gwarancja wypłaty odszkodowania Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny

Komisja Nadzoru Finansowego

Licencja agenta ubezpieczeniowego Komisji Nadzoru Finansowego

Słuchamy swoich Klientów

Słuchamy swoich klientów
Certyfikat Opineo

Zaufali nam

 • Aviva
  Aviva
  AVIVA należy do grupy największych ubezpieczycieli w Europie, w samej Polsce ubezpieczając 3,5 mln klientów. W ramach pełnomocnictwa do umowy agencyjnej nr LD_UA_OP_20140408 mfind współpracuje z towarzystwem od 26 maja 2014 r.
 • Gothaer
  Gothaer
  Gothaer Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. to firma obecna na polskim rynku od ponad 20 lat, nagrodzona m.in. Gwiazdą Jakości Obsługi 2015. W ramach pełnomocnictwa do umowy agencyjnej nr 017031 mfind współpracuje z towarzystwem od 20 marca 2014 r.
 • Proama
  Proama
  Proama, która w 2013 r. miała już ponad 660 tys. klientów, jest częścią międzynarodowej Grupy Generali. W ramach pełnomocnictwa do umowy agencyjnej nr 1820 mfind współpracuje z towarzystwem od 4 czerwca 2014 r.
 • Benefia
  Benefia
  Benefia należy do największej austriackiej grupy ubezpieczeniowej w Europie środkowo-wschodniej Vienna Insurance Group. W ramach pełnomocnictwa do umowy agencyjnej nr 9860/2014M mfind współpracuje z towarzystwem od 1 września 2014 r.
 • AXA Ubezpieczenia
  AXA Ubezpieczenia
  AXA Ubezpieczenia należy do jednej z największych firm finansowych na świecie, która ubezpiecza ponad 100 mln klientów. W ramach pełnomocnictwa do umowy agencyjnej nr 8/PUK/0000488906/AG mfind współpracuje z towarzystwem od 2014 r.
 • Generali
  Generali
  Generali należy do jednej z największych grup finansowo-ubezpieczeniowych, działających od ponad 185 lat. W ramach pełnomocnictwa do umowy agencyjnej nr 9009767523 mfind współpracuje z towarzystwem od 18 lipca 2014 r.
 • Uniqa
  Uniqa
  Uniqa jest jedną z wiodących grup ubezpieczeniowych w Europie Środkowej, gdzie obsługuje ponad 8 mln klientów. W ramach pełnomocnictwa do umowy agencyjnej nr 14/4594/14 mfind współpracuje z towarzystwem od 28 kwietnia 2014 r.
 • Ergo Hestia You Can Drive
  Ergo Hestia You Can Drive
  You Can Drive to marka Grupy Ergo Hestia, nagrodzona m.in. Godłem Promocyjnym Teraz Polska za szybką likwidację szkód. W ramach pełnomocnictwa do umowy agencyjnej nr 026020 mfind współpracuje z towarzystwem od 26 czerwca 2014 r.
 • MTU
  MTU
  MTU należy do STU Ergo Hestii - jednego z największych towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce. W ramach pełnomocnictwa do umowy agencyjnej nr 059456/BSiM/2014 mfind współpracuje z ubezpieczycielem od 17 lipca 2014 r.
 • Link4
  Link4
  Link4 to pierwszy w Polsce ubezpieczyciel direct, nagrodzony m.in. Laurem Konsumenta - Grand Prix 2014. W ramach pełnomocnictwa do umowy agencyjnej mfind współpracuje z towarzystwem od 14 kwietnia 2015 r.
 • Allianz
  Allianz
  Allianz, który należy do jednej z największych grup finansowych na świecie, na polskim rynku działa od 1997 roku. W ramach pełnomocnictwa do umowy agencyjnej mfind współpracuje z towarzystwem od 9 czerwca 2014 r.
 • Liberty Direct
  Liberty Ubezpieczenia
  Marką Liberty Ubezpieczenia posługuje się od października 2016 towarzystwo AXA Ubezpieczenia TUiR S.A. w związku z przejęciem portfela ubezpieczeń polskiego oddziału Liberty Seguros, Compania de Seguros y Reasegros SA. W ramach pełnomocnictwa do umowy agencyjnej mfind współpracuje z towarzystwem od 2014 r.

Piszą o nas

 • Bankier.pl
  Bankier.pl
  "Od ponad 10 lat najmłodsi kierowcy powodują w Polsce 17-18 proc. wypadków. Jak wynika z raportu porównywarki ubezpieczeń mfind.pl, sytuacja nie poprawia się, chociaż w tym okresie liczba osób w wieku 18-24 lata zmniejszyła się o ponad milion!"
 • Puls Biznesu
  Puls Biznesu
  "Fundusz wchodzi na rynek ubezpieczeniowy. Zainwestował 6 mln zł w porównywarkę ubezpieczeniową mFind."
 • Rzeczpospolita
  Rzeczpospolita
  "Zespół porównywarki mfind opublikował dziś na swych stronach najnowszy raport dotyczący cen OC w polskich miastach u poszczególnych ubezpieczycieli. Różnice porównywalnych ofert sięgają nawet 517 zł."
 • Money.pl
  Money.pl
  "Serwis mfind.pl, pod patronatem Rzecznika Ubezpieczonych, postanowił przyjrzeć się temu, z czym styka się praktycznie każdy, kto chce wykupić ubezpieczenie lub zgłosić szkodę."
 • Wprost.pl
  Wprost.pl
  "Jak wynika z najnowszego raportu porównywarki ubezpieczeń mfind, w 2014 roku w Łodzi doszło do największej liczby wypadków. Kolizje kończyły się jednak najtragiczniej w stolicy Polski."
 • Gazeta.pl
  Gazeta.pl
  "Z raportu mfind wynika, że za ubezpieczenie OC najwięcej płacą kierowcy w Warszawie (średnio 676 zł), Wrocławiu (675 zł) i Gdańsku (665 zł), gdzie na wysokość składki wpływa duża liczba samochodów, a co za tym idzie - również wypadków."
 • Wirtualna Polska
  WP.pl
  "Kierowcy jeżdżą coraz bezpieczniej. Mimo to nie we wszystkich miastach liczba wypadków i ofiar śmiertelnych spada. Przedstawiamy drugi raport mfind.pl o bezpieczeństwie ruchu drogowego w największych miastach Polski."
 • Gazeta Ubezpieczeniowa
  Gazeta Ubezpieczeniowa
  "Po trwających rok przygotowaniach wystartowała porównywarka ubezpieczeń OC i AC mfind.pl. Jest to pierwszy taki serwis, który bez zgody klientów nie udostępnia ich danych towarzystwom ubezpieczeniowym. "
 • Antyweb
  Antyweb
  "Sierpień to również gorący okres na rynku porównywarek ubezpieczeń OC/AC. Na początku sierpnia Interia przejęła Rankomat.pl, a wczoraj otrzymaliśmy informację o inwestycji w inną polską porównywarkę mfind.pl."
 • Gazeta Prawna
  Gazeta Prawna
  "Zespół mfind, we współpracy ze specjalistami od użyteczności oraz grafikami, ocenił serwisy internetowe 12 ubezpieczycieli direct. Sprawdź, gdzie najwygodniej kupisz polisę."
 • Forbes
  Forbes
  "Firma mfind opublikowała raport na temat wypadków w polskich miastach w 2014 roku. Obejmuje on 18 miejscowości. Podobnie jak rok wcześniej, najmniej bezpiecznym miastem okazała się Łódź – jest tu najwięcej wypadków w ogóle, a także najwięcej spowodowanych przez nietrzeźwych kierowców."
 • Wyborcza.biz
  Wyborcza.biz
  "Aż 95,5% Polaków kupujących polisy ubezpieczeniowe OC/AC przez internet jest zadowolonych z przeprowadzonej transakcji, wynika z badania porównywarki ubezpieczeń komunikacyjnych mfind.pl."
 • Polskie Radio
  Polskie Radio
  "Kara za brak obowiązkowego ubezpieczenia OC jest obliczana na podstawie płacy minimalnej, a ta wraz z początkiem roku wzrosła o 100 złotych – wyjaśnia Bartosz Salwiński, prezes zarządu porównywarki ubezpieczeń mfind.pl."
 • Motofakty
  Motofakty
  "Od ponad 10 lat najmłodsi kierowcy powodują w Polsce 17-18%. wypadków. Jak wynika z raportu porównywarki ubezpieczeń mfind.pl, sytuacja nie poprawia się, chociaż w tym okresie liczba osób w wieku 18-24 lata zmniejszyła się o ponad milion!"
 • Onet
  Onet
  "Rozmowa z Bartoszem Salwińskim - współzałożycielem porównywarki ubezpieczeń mfind.pl."
 • Rzecznik Finansowy
  Rzecznik Finansowy
  "mfind radzi: nie dzwoń w poniedziałki, unikaj godzin porannych i telefonów przed pełną godziną."
 • Interia
  Interia
  "Rozwiązanie to nie tylko monitoruje, ale skutecznie wyłapuje przypadki przerw w ubezpieczeniu pojazdu, co - miejmy nadzieję - wpłynie na kierowców mobilizująco - mówi Bartosz Salwiński, współzałożyciel i członek zarządu mfind.pl."
 • Super Express
  Super Express
  "W minionym roku polscy kierowcy spowodowali aż 46 tys. szkód na zagranicznych drogach. To o ponad 2 tys. więcej niż rok wcześniej. Takie dane podaje raport specjalistów porównywarki ubezpieczeń mfind oraz Polskiego Biura Ubezpieczycieli Komunikacyjnych."

Nasz zespół

Czytaj więcej
Artur Żuliński
CMO
Relacje z kluczowymi partnerami oraz działania reklamowe
Pomysłodawca i członek zarządu mfind, odpowiedzialny za relacje z kluczowymi partnerami. Od 18 lat związany z rynkiem ubezpieczeń.
Artur Żuliński
CMO
Relacje z kluczowymi partnerami oraz działania reklamowe

Pomysłodawca i członek zarządu mfind – nowatorskiego serwisu ubezpieczeniowego, oferującego najnowocześniejsze na rynku rozwiązania w zakresie sprzedaży ubezpieczeń online. Jest założycielem AB Port, jednej z największych w Polsce multiagencji ubezpieczeniowych, której zaufało ponad 350 tys. klientów.

Studiował zarządzanie i marketing oraz finanse i bankowość w Szkole Głównej Handlowej, włada czterema językami – angielskim, hiszpańskim, rosyjskim i niemieckim.

Wykorzystując swoje ponad 18-letnie doświadczenie, odpowiada w mfind za sprzedaż, relacje z kluczowymi partnerami oraz zarządami towarzystw ubezpieczeniowych.

Prywatnie podróżnik, żeglarz, pilot i pasjonat sportów ekstremalnych.

×
Czytaj więcej
Bartłomiej Roszkowski
CEO / VP Product
Budowa produktu, działania content marketingowe i PR
Jego pasją jest tworzenie innowacyjnych firm z branży e-commerce. W mfind odpowiedzialny za budowanie produktu, content marketing oraz PR.
Bartłomiej Roszkowski
CEO / VP Product
Budowa produktu, działania content marketingowe i PR

Doświadczony w branży mediów cyfrowych i nowoczesnych technologii założyciel NetPress Digital i Nexto.pl – lidera sprzedaży książek i prasy elektronicznej, wyróżnionego jako jeden z najlepszych sklepów internetowych w Polsce przez portal Money.pl.

Od 2013 współtworzy i jest członkiem zarządu mfind – nowatorskiego serwisu ubezpieczeniowego, oferujacego najnowocześniejsze na rynku rozwiązania. Studiował prawo i administrację oraz zarządzanie i marketing/e-biznes na Uniwersytecie Warszawskim. W wersji ekstremalnej uprawia wspinaczkę, snowboard i nurkowanie.

×
Czytaj więcej
Bartosz Salwiński
CSO
Sprzedaż bezpośrednia i obsługa klienta
Współzałożyciel jednej z największych multiagencji ubezpieczeniowych w Polsce AB Port. W mfind odpowiada za sprzedaż oraz obsługę klienta.
Bartosz Salwiński
CSO
Sprzedaż bezpośrednia i obsługa klienta

Od 1997 roku zawodowo związany z rynkiem ubezpieczeń. W 2002 r. założył AB Port – multiagencję specjalizującą się w ubezpieczeniach majątkowych i komunikacyjnych, uznawaną za jedną z najprężniej działających w Polsce, wielokrotnie nagradzaną i wyróżnianą.

Współzałożyciel i członek zarządu mfind – nowatorskiego serwisu ubezpieczeniowego, oferującego najnowocześniejsze na rynku rozwiązania. Absolwent Wyższej Szkoły Ubezpieczeń i Bankowości w Warszawie. Ukończył także szkołę muzyczną – gra na skrzypcach, fortepianie i klarnecie. W 2012 r. opłynął jachtem Spitsbergen przez cieśninę Hinlopen – było to czwarte takie dokonanie w historii Polski.

×
Close
Close