Kalkulator OC i AC - szybki i dokładny
do 76 ofert ubezpieczenia

Porównaj i oszczędź nawet 517 zł na OC
5 minut wypełniania formularza
pełne, wiarygodne porównanie nawet 76 ofert
możliwość zakupu online każdej oferty

  • Proama
  • Link4
  • PZU
  • Gothaer
  • AXA
  • Aviva
  • Benefia

Link4 daje zniżki za styl jazdy

Link4 daje zniżki za styl jazdy
mfind.pl

Yanosik sprawdza w Ergo Hestii – ubezpieczenia pod marką YU!

Przypomnijmy, że pierwszym towarzystwem oferującym taką usługę była Ergo Hestia. W styczniu 2017 roku, wspólnie z aplikacją Yanosik, firma ta rozpoczęła sprzedaż ubezpieczeń pod marką YU! Zasady są proste. Jeśli jeździsz przepisowo i bezpiecznie, możesz liczyć na dodatkowe zniżki. Dane o stylu jazdy kierowcy zbierane są przez aplikację Yanosik, zaś ryzyko ubezpieczeniowe bierze na siebie Ergo Hestia.

Link4 z NaviExpert – “Kasa wraca”

Teraz, podobną ofertę wprowadza do swojego katalogu także Link4. Ubezpieczyciel dodaje do każdej polisy OC lub pakietu OC i AC nawigację NaviExpert z wbudowanym modułem „Kasa Wraca„. Dzięki niemu, podczas jazdy zbierane będą takie dane, jak liczba kilometrów pokonanych z przepisową prędkością, płynność jazdy (np. gwałtowne hamowanie lub przyspieszanie), a także ogólnie pokonany dystans. Na tej podstawie system klasyfikuje kierowcę do właściwego profilu. Od tego też zależeć będzie wysokość premii.

Bezpiecznie jeździsz – oszczędzasz

Po roku możesz w ten sposób otrzymać zwrot składki w wysokości do 30%. Co ważne, dotyczyć to będzie wyłącznie tych kierowców, którzy w tym czasie nie spowodowali żadnej szkody, a swoją umowę zawarli przez telefon, porównywarkę lub na stronie ubezpieczyciela czy u agenta. A gdy skorzystasz z porównywarki, masz pewność, że wybierasz najlepszą ofertę! To jedyna opcja, która pozwoli Ci przejrzeć kilkadziesiąt ofert. Link4 zapewnia, że rozwiązanie to było testowane przez ostatnie 2 lata na 20 tys. kierowców, którzy łącznie pokonali ok. 20 mln kilometrów

Jak podaje „Rzeczpospolita„, według badań Ipsos z lutego 2017 roku wynika, że ponad połowa kierowców w Polsce jest gotowych udostępnić dane o swoim stylu jazdy w zamian za zniżki w polisie OC. Można się więc spodziewać, że i inne towarzystwa pójdą w ślady Link4 i Ergo Hestii. 

Podsumowanie

  1. Oferta Link4 jest drugą, po YU!, propozycją na polskim rynku ubezpieczeń komunikacyjnych, która oferuje klientom dodatkowe zniżki w zamian za monitorowanie stylu jazdy.
  2. Klienci Link4 mogą w ten sposób zaoszczędzić do 30% wartości składki.
  3. Ponad połowa kierowców w Polsce jest gotowych do udostępniania danych o swojej jeździe w zamian za niższe ceny OC.

Autor artykułu:

Motoryzacja od zawsze była w kręgu moich zainteresowań, a przygodę z dziennikarstwem rozpocząłem w serwisie motofakty.pl. Poza samochodami lubię także podróże, nowinki technologiczne oraz dobrą kuchnię.

Zobacz także:

Dodaj komentarz

1 Komentarz do "Link4 daje zniżki za styl jazdy"

avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy
Dawid
Gość
Link 4 to oszust. Po roku ubezpieczenia nalicza bardzo wysoką cenę a jeśli chce się z nich zrezygnować nie uznają wypowiedzenia lub kombinują jak je unieważnić. Mało tego naliczają składki za następne okresy mimo że auto jest ubezpieczone w innym towarzystwie. Podwójne ubezpieczenie? Do tego jeszcze znaleźli jakiegoś komornika – oszusta który umie takie cuda zaklepać w e-sądzie bez wiedzy oszukanego i ściąga jakieś kolosalne pieniądze. Po 3 latach dowiedziałem się że mam jakieś dług i samochód zajęty przez komornika,dopiero jak chciałem go wyzłomować. Komornik nie chce g go sobie zabrać tylko domaga się już ponad 2.500 PLN a ja… Więcej »
wpDiscuz