Kalkulator OC i AC - szybki i dokładny
do 76 ofert ubezpieczenia

Porównaj i oszczędź nawet 517 zł na OC
5 minut wypełniania formularza
pełne, wiarygodne porównanie nawet 76 ofert
możliwość zakupu online każdej oferty

  • Proama
  • Link4
  • PZU
  • Gothaer
  • AXA
  • Aviva
  • Benefia

Chcesz zyskać 50 zł za zakup polisy? Odbierz swój kupon z bankomatu Euronet!

Chcesz zyskać 50 zł za zakup polisy? Odbierz swój kupon z bankomatu Euronet!
mfind.pl

Obowiązkowe OC podrożało o ponad 50% w ciągu roku, ale tej polisy nie możesz nie kupić. Mamy dobry sposób na to, by oszczędzić nawet kilkaset złotych na zakupie oraz zyskać dodatkowe 50 zł. Właśnie uruchomiliśmy program 50plus. Na czym on polega?

W ramach programu 50plus współpracujemy z różnymi partnerami, u których znajdziesz kod promocyjny. Od maja szukaj go na potwierdzeniach transakcji w bankomatach Euronetu. Jest dostępny w 370 bankomatach sieci w Polsce. TUTAJ znajdziesz ich pełną listę. To jednak nie koniec niespodzianek! Kodu szukaj też w programach popularnego youtubera Waldemara Florkowskiego. Zajrzyj na kanał Moto Doradcy i oglądaj majowe materiały poświęcone ubezpieczeniom.

Gdy będziesz już miał kod – z bankomatu lub od Moto Doradcy, wejdź na stronę mfind.pl/50plus/ i wpisz go we wskazane okienko! Kolejny krok to wypełnienie formularza, który pozwoli Ci porównać oferty OC lub OC/AC. Wypełnij go dokładnie. Dostaniesz oferty kilkunastu towarzystw, wybierz i kup najkorzystniejszą dla siebie polisę. Następnie na końcu formularza odpowiedz na pytanie konkursowe (bez obaw, trochę podpowiemy!), zostaw nam numer konta i czekaj na swoją nagrodę – 50 zł wpłynie na Twoje konto w regulaminowym terminie. I tym prostym sposobem masz tańszą polisę i 50 zł nagrody!

A co gdy już masz polisę? Zrób kalkulację, skontaktujemy się z Tobą, gdy upłynie czas obecnej umowy. Przypomnimy Ci Twoją kalkulację, albo pomożemy zrobić nową, byś mógł wykorzystać swój kod! Zostaw nam koniecznie adres e-mail i datę końca obecnej polisy.

Proste? Bardzo!

A jeśli nie znajdziesz kuponu? Bez obaw, pomożemy Ci w tym na pewno! Zaglądaj stale do nas na Akademię mfind, na nasz Facebookowy lub Wykopowy profil, albo napisz maila na [email protected]. I czekaj na kolejne niespodzianki – z nami zawsze zaoszczędzisz na polisie!

Podsumowanie

  1. Wypłać pieniądze z bankomatu sieci Euronet i weź potwierdzenie transakcji - wraz z nim otrzymasz kupon rabatowy, dzięki któremu możesz zyskać aż 50 zł za zakup polisy OC lub OC/AC na stronie mfind.pl.

Autor artykułu:

Specjalistka ds. komunikacji i content marketingu, redaktorka, wykładowca akademicki. Na rynku od 20 lat. Tworzy i wdraża strategie komunikacji. Pracowała m.in. dla: Agora SA (Blox.pl. Forum Gazeta.pl, Gazeta Wyborcza), Avon SA, PZU SA, aktualnie jest redaktor naczelną Akademii mfind oraz zajmuje się komunikacją w firmie, również w social mediach i współpracą z influencerami. Przez wiele lat pracowała też jako PR-owiec po stronie agencji oraz klientów, m.in. dla podmiotów z trzeciego sektora, firm farmaceutycznych i telekomunikacyjnych.

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
wpDiscuz