Gefion Autopomoc – Assistance samochodu w Gefion

Dodatkowa polisa gwarantująca wsparcie w kryzysowej sytuacji na drodze przyda się nawet najbardziej wytrawnemu kierowcy. Autopomoc w Gefion Insurance dostępna jest dla każdego ubezpieczonego w ramach obowiązkowego OC w Gefion Insurance.

Gefion Autopomoc – Assistance samochodu w Gefion

Co to jest Autopomoc w Gefion Insurance

 

Dodatkową opcją wsparcia dla kierowcy jest Autopomoc w Gefion Insurance. Usługa ta może okazać się niezastąpiona w każdej nieprzewidzianej sytuacji na drodze. Ubezpieczenie Autopomoc możemy nabyć wraz z OC, a jego ważność obowiązuje przez cały czas ważności obowiązkowej polisy. 

 

W jakich sytuacjach przyda się Autopomoc Gefion Insurance? 

 

Posiadacze dodatkowej polisy mogą liczyć na pomoc drogową w razie wypadku czy kolizji, a także zawsze wtedy, gdy pojazd nie będzie nadawał się do dalszej, bezpiecznej jazdy. W ramach ubezpieczenia Autopomoc, ubezpieczyciel gwarantuje organizację oraz bezpłatne holowanie samochodu do najbliższego warsztatu lub miejsca wskazanego przez kierowcę. Limit odległości wynosi 50 km od miejsca, w którym pojazd zostanie unieruchomiony. Największą zaletą ubezpieczenia Autopomoc od Gefion jest możliwość skorzystania z usług pomocowych nie tylko przez właściciela samochodu, ale także przez kierowcę upoważnionego przez niego do prowadzenia.