Ubezpieczyciele kuszą klientów hasłem „zniżka”, „najlepsza oferta”, ale często są to tylko puste słowa. Dlaczego warto korzystać z porównywarki i nie podejmować decyzji na podstawie pierwszego impulsu?

Wiele ofert = duży wybór

Kalkulator OC / AC działa jak supermarket. Ma wielu dostawców, duży wybór, najlepsze ceny. Ten sam produkt może kosztować inaczej u ubezpieczyciela, na stronie internetowej, a inaczej u agenta lub właśnie w porównywarce. Oczywiście możesz porównać na własną rękę, ale zwykle jest to po prostu strata czasu. Tu zrobimy to za ciebie.

Doradztwo

Porównywarka i doradcy oferują oprócz dużego wachlarza ofert także fachową wiedzę i obiektywny przegląd ofert. Dokładnie wyjaśnią ci czym różni się jedna oferta od drugiej, czego brakuje, a co może być dla ciebie zbyteczne i nie warte swojej ceny. Zapytają o preferencje, potrzeby i najlepiej dopasują ofertę do twojej sytuacji życiowej. Mają w końcu z czego wybierać –  kupując tutaj nie ograniczasz się do jednej, sztywnej oferty towarzystwa ubezpieczeniowego, nie musisz też mieć specjalistycznej wiedzy, aby dobrze wybrać.

CZYTAJ TAKŻE

Ile kosztuje ubezpieczenie OC?

Przerwa w ubezpieczeniu OC. Co grozi za brak aktualnej polisy?

Oszczędność czasu

Z naszych danych wynika, że zakup ubezpieczenia za naszym pośrednictwem zajmuje od kilku do kilkunastu minut – i mówimy tu o całym procesie, zakończonym zapłatą i zawarciem umowy ubezpieczenia. Przy samodzielnym analizowaniu ofert, wahaniach i problemach ze zrozumieniem procedur ten czas może wydłużyć się nawet do kilku godzin. A jak wiadomo, czas to pieniądz…

Bezpieczeństwo

Wszystkie rozmowy są nagrywane, a cały proces zakupowy kontrolowany. Możesz zapłacić on line, albo bezpośrednio w swoim banku. Twoje dane są chronione, a połączenie ze stroną szyfrowane. 

Promocje i dodatkowe oferty

Porównywarka działa jak targ: każdy ze sprzedających chce zaoferować najlepszą ofertę i zwiększyć swoją szansę na sprzedaż, dlatego oferuje klientom porównywarki dodatkowe bonusy, które mają odróżnić go od konkurentów.  Są to rabaty, atrakcyjne usługi dodatkowe i okresowe promocje.  Nie chcesz stracić dobrej okazji? Najlepiej od razu zapytaj o nie naszego doradcę!