Kalkulator OC i AC - szybki i dokładny
do 76 ofert ubezpieczenia

Porównaj i oszczędź nawet 517 zł na OC
5 minut wypełniania formularza
pełne, wiarygodne porównanie nawet 76 ofert
możliwość zakupu online każdej oferty

  • Proama
  • Link4
  • PZU
  • Gothaer
  • AXA
  • Aviva
  • Benefia

Złodziej samochodowy pomógł nastolatkowi zmniejszyć składkę na OC

Złodziej samochodowy pomógł nastolatkowi zmniejszyć składkę na OC
mfind.pl

Niestety ukochana Corsa Alexa z limitowanej edycji została skradziona sprzed budynku, w którym pracuje nastolatek. Dzięki czarnej skrzynce udało się namierzyć auto, które zostało porzucone trzy godziny po kradzieży.

Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Złodziej zdobył perfekcyjną ocenę 10/10 za swoją jazdę „pożyczonym” autem. Sam właściciel, Alex Cooper, na podobnej trasie otrzymuje zaledwie 7,9. Prawdopodobnie, złodziej jechał poprawnie, według wszystkich przepisów, żeby nie wzbudzać podejrzeń. Nie zmienia to faktu, że nieświadomie pomógł niedoświadczonemu kierowcy zmniejszyć koszt ubezpieczenia samochodu. Firma Carrot, która ubezpiecza Corsę Alexa, zdecydowała, że wynik uzyskany przez złodzieja nie zostanie usunięty z rejestru, tym samym wędrując na konto nastolatka.

„Wydaje mi się bardzo zabawne, że złodziej prowadził mój samochód lepiej niż ja, a jego wynik przyniesie mi korzyści, ale sama kradzież spowodowała wiele stresu.” – mówi Alex Cooper.

Złodziej do dziś nie został złapany, a szkoda, bo oprócz zarzutów, mógłby również usłyszeć „dziękuję”.

Źródło: http://www.manchestereveningnews.co.uk/

Autor artykułu:

Moją pracą jest zarządzanie, planowanie i dbanie o kontakt z klientem. W swoich czterech kątach piszę, czytam i gram na konsoli, a w większych przestrzeniach pływam i jeżdżę na łyżwach. Ale ponad wszystko jestem kinomaniakiem.

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
wpDiscuz