Kalkulator OC i AC - szybki i dokładny
do 76 ofert ubezpieczenia

Porównaj i oszczędź nawet 517 zł na OC
5 minut wypełniania formularza
pełne, wiarygodne porównanie nawet 76 ofert
możliwość zakupu online każdej oferty

 • Proama
 • Link4
 • PZU
 • Gothaer
 • AXA
 • Aviva
 • Benefia

Wyszukiwarka OC – jak znaleźć najtańsze ubezpieczenie w internecie?

Wyszukiwarka OC – jak znaleźć najtańsze ubezpieczenie w internecie?
mfind.pl

Jak działa wyszukiwarka OC?

Szukanie najkorzystniejszego ubezpieczenia OC w internecie jest bardzo intuicyjne i podobne do szukania samochodu. Po wejściu na stronę porównywarki ubezpieczeniowej podajesz dane, w oparciu o które wyszukiwarka przedstawi Ci oferty. To samo zrobiłbyś, gdybyś poszukiwał samochodu. Marka, model, rocznik, przebieg, stan – te wszystkie informacje potrzebne są do tego, aby wyszukiwarka wyświetliła tylko takie oferty, które Cię interesują.

W porównywarce ubezpieczeń podajesz więcej danych niż w samochodowym serwisie aukcyjnym, ponieważ cena ubezpieczenia zależy od wielu parametrów. Będą potrzebne dane z takich dokumentów jak:

 • dowód rejestracyjny
 • prawo jazdy kierowcy
 • aktualna polisa OC i informacje o przebiegu ubezpieczenia

Wyszukiwarka OC mfind.pl podczas wypełniania formularza podpowie Ci, w którym miejscu na dokumentach znajdziesz potrzebne dane.

Po uzupełnieniu wszystkich wymaganych informacji porównywarka automatycznie połączy się z serwisami kilkunastu firm ubezpieczeniowych i wyszuka Ci ubezpieczenia OC dopasowane do Ciebie i Twojego samochodu. Z każdego towarzystwa dostaniesz nie jedną, lecz kilka ofert różniących się ceną i zakresem (najtańsze obejmują samo obowiązkowe ubezpieczenie OC, te droższe – również AC i inne ubezpieczenia dobrowolne). Wyniki porównania są domyślnie ułożone od najtańszej oferty do najdroższej, więc na pewno nie przegapisz swojego najtańszego OC.

Czy wyszukiwarka OC poda Ci ceny wszystkich ubezpieczeń?

Tak – w porównywarce mfind.pl nie stosujemy półśrodków. Zobaczysz ceny wszystkich ubezpieczeń. Tym właśnie wyszukiwarka mfind różni się od innych tego typu serwisów, które w wynikach porównania wyświetlają tylko część cen, a w pozostałych przypadkach piszą „zadzwoń do agenta, aby poznać cenę”. Przecież gdybyś wiedział, że i tak nie poznasz wszystkich cen, być może nie traciłbyś czasu na wpisywanie tych wszystkich danych do formularza.

My szanujemy Twój czas, dlatego pokazujemy wszystkie ceny. Co ważne, są one takie same w naszej wyszukiwarce OC jak w serwisach transakcyjnych ubezpieczycieli. Dzięki temu nie spotka Cię przykra niespodzianka, że oto wybierzesz tanie OC, a po przejściu do zakupu polisa okaże się droższa.

Czy możesz od razu kupić ubezpieczenie wybrane w wyszukiwarce OC?

Oczywiście! Każde ubezpieczenie możesz od razu kupić online. Porównywarka OC przekieruje Cię do serwisu transakcyjnego ubezpieczyciela, a tam dopiero podasz szczegółowe dane osobowe, niezbędne do zakupu i zapłacisz za polisę. Mailem otrzymasz potwierdzenie zawarcia umowy ubezpieczenia. Polisa OC z internetu jest tak samo ważna jak kupiona u zwykłego agenta ubezpieczeniowego.

Czytaj także: Polisa OC z internetu nieważna? Dementujemy te „rewelacje”!

Skąd będziesz wiedział, za jaki zakres ubezpieczenia płacisz?

Gdy kupujesz samochód, nie klikasz „Kup teraz”, tylko umawiasz się ze sprzedającym, aby dokładnie obejrzeć auto. A czy możesz „obejrzeć” ubezpieczenie przed zakupem? Naturalnie.

Wyszukiwarka OC mfind.pl wyświetli Ci nie tylko ceny poszczególnych ofert, ale też ich zakresy. Przenieśliśmy do porównywarki warunki wszystkich oferowanych ubezpieczeń. Są one pokazane w bardzo przejrzystej i intuicyjnej tabeli, która pozwala rozwijać i zwijać wszystkie informacje. Zapoznawanie się z warunkami ubezpieczeń w porównywarce jest o wiele prostsze niż wertowanie dokumentów OWU. Do oryginalnych OWU też zawsze masz dostęp po przejściu do zakupu polisy – możesz się z nimi zapoznać zanim wyrazisz zgodę na zawarcie umowy.

Czy porównywarka może Ci doradzić w wyborze ubezpieczenia?

Być może obawiasz się, że wyszukiwarka OC to tylko bezduszne narzędzie, które nie pomoże Ci, gdy nie będziesz czegoś wiedział, i że w związku z tym możesz popełnić błąd przy zakupie ubezpieczenia. Nic podobnego – to zespół ludzi gotowych Ci pomóc.

Do Twojej dyspozycji jest LiveChat mfind, który wyświetla się obok formularza porównywarki na każdym etapie korzystania z niej. Możesz na bieżąco zadawać naszemu ekspertowi pytania i od razu będziesz otrzymywał odpowiedzi. Specjaliści wyszukiwarki mfind odpowiadają nie tylko na pytania techniczne dotyczące samego porównywania ofert i zakupu ubezpieczenia, ale chętnie doradzają w wyborze i rozwiewają wątpliwości np. w sprawie zakresów poszczególnych ubezpieczeń czy zgłaszania szkód.

Jeśli chcesz zakupić ubezpieczenie samochodu za pośrednictwem wyszukiwarki OC mfind.pl, udostępniamy Ci także uniwersalny formularz wypowiedzenia OC, który pozwoli Ci rozstać się z dotychczasowym ubezpieczycielem po znalezieniu tańszego OC w porównywarce.

Czytaj także: Wypowiedzenie umowy OC. Kiedy i jak wypowiedzieć OC? Pobierz wzór

Podsumowanie

 • Internetowa wyszukiwarka OC, czyli porównywarka ubezpieczeń, działa podobnie jak serwisy aukcyjne z samochodami.
 • Podajesz informacje o samochodzie i kierowcy, a potem otrzymujesz zestawienie ofert ubezpieczenia.
 • Możesz rozwinąć sobie szczegóły każdej oferty, dzięki czemu wiesz, jaka ochrona zawarta jest w cenie.
 • W porównywarce mfind.pl poznasz ceny wszystkich ubezpieczeń - nie odeślemy Cię do kontaktu telefonicznego.
 • Od razu możesz kupić wybrane ubezpieczenie przez internet.
 • Wyszukiwarka OC mfind.pl pomaga przy zakupie, a eksperci obsługujący LiveChat udzielają odpowiedzi na bieżąco, w czasie rzeczywistym.

Autor artykułu:

Studiowałam marketing po to, żeby odnaleźć się w pisaniu. Teraz studiuję oferty ubezpieczycieli, żeby odnaleźć ich wszystkie słabe punkty. A w wolnych chwilach biegam, jeżdżę na rolkach i przesiaduję w kinach.

Zobacz także:

Dodaj komentarz

1 Komentarz do "Wyszukiwarka OC – jak znaleźć najtańsze ubezpieczenie w internecie?"

avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy
trackback

[…] Czytaj także: Wyszukiwarka OC – jak znaleźć najtańsze ubezpieczenie w internecie? […]

wpDiscuz